Verkrijgbaarheid

 

Elke vrijdag staan wij met onze producten op de biologische boerenmarkt in Utrecht. Van 10.00 u – 18.00 u, op het Vredenburg.

 

Verder is onze kaas verkrijgbaar op andere biologische markten bij:
Schapenlekkers:
Amsterdam: biologische markt Nieuwmarkt, elke zaterdag van 9.00 u tot 16.00 u
Zutphen: biologische markt op de Groenmarkt, elke donderdag van 9.00 tot 13.00 u
En veel andere markten, o.a. in Amsterdam. Meer info op www.schapenlekkers.nl

Zuivelhandel Biodivers:
biologische markt Arnhem, elke zaterdag van 8.00 tot 17.00 u op het Kerkplein.https://arnhemsemarkten.nl/ondernemers/biodivers/

Ravenswaard:
biologische markt Nijmegen, elke zaterdag van 8.30 tot 14.00 u op het Kelfkensbos.

Ook wordt onze kaas verkocht in de volgende (biologische) winkels en boerderijwinkels:
- Wageningen: Odin Wageningen.  Bevrijdingsstraat 22. odin.nl/over-odin/winkels/odin-wageningen/
- Utrecht: Odin Rio De Bio. Adelaarstraat 48. odin.nl/over-odin/winkels/odin-utrecht-adelaarstraat/

- Utrecht: Ekoplaza, Nachtegaalstraat 51A. https://www.ekoplaza.nl/vestigingen/utrecht-nachtegaalstraat2

- Lochem: Blanda. Walderstraat 34. facebook.com/blanda.lochem

- Doetinchem: Het Volle Pond. Houtkampstraat 58. hetvollepond.nl 
- Vorden: De Vijfsprong. Reeoordweg 2a. urticadevijfsprong.nl
- Warnsveld: Boerderij Korenblik. Geesinkweg 13. boerderijkorenblik.nl
- Deventer: Tuinderij Haverkamp. Rodijksweg 5. tuinderijhaverkamp.nl

- Deventer: De Gouden Pompoen. Webwinkel: goudenpompoen.nl

- Apeldoorn: Het Kaaslokaal, Deventerstraat 4. kaaslokaal.nl

- Zutphen: Odin Zutphen, Spittaalstraat 22, odin.nl/over-odin/winkels/odin-zutphen

- Arnhem: Odin Arnhem, Spijkerlaan 43, odin.nl/over-odin/winkels/odin-arnhem

- Ruurlo: Kaas en meer, Zuivelweg 7, kaasenmeerruurlo.nl

- Haaksbergen, Buurse: Zuuver Julia, Alsteedseweg 52, www.zuuver.nu

Ons lamsvlees staat regelmatig op het menu bij restaurant Kawop in Lochem. kawop.nl
Ook zijn onze producten te koop op de boerderij. Er zijn geen vaste openingstijden, daarom is het verstandig van te voren even te bellen.